Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Dyplomy MBA wręczone!

24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia Studiów Podyplomowych Executive Master of Business Administration (Executive MBA) realizowanych w Społecznej Akademii Nauk. Elitarny program ukończyło kilkadziesiąt osób reprezentujących kadry kierownicze przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych oraz sektora publicznego.

Sukces kształcenia na studiach Executive MBA to składowa wielu czynników. Jeden z nich stanowi profesjonalna kadra dydaktyczna posiadająca bogate doświadczenie praktyczne. Kolejnym jest wymiana spostrzeżeń dotyczących rozwoju karier uczestników, którzy zarządzają zasobami ludzkimi.

Absolwenci tegorocznej edycji i zaproszeni goście, w tym m.in. Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Przewodniczący Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości Pan Krzysztof Ciecióra, Wójt Gminy Bełchatów - absolwent zeszłorocznej edycji studiów MBA - Pan Konrad Koc oraz inni znamienici goście spotkali się w Rezydencji Dwór Polski w Bełchatowie.

- Rozwój osobisty inspiruje, jest często filozofią i celem samym w sobie. Mądrze wykorzystany motywuje i przygotowuje na wyzwania – mówił Wiceminister Krzysztof Ciecióra.

- W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości należy szukać dróg i często nieszablonowych rozwiązań – zauważył Wójt Gminy Bełchatów dr Konrad Koc.

- Podczas naszych spotkań tworzyliśmy unikalne środowisko, w którym wspólnie uczyliśmy się jak wykorzystywać swoje umiejętności, korzystać z szans i rozwiązywać problemy – podsumowuje dyrektor studiów MBA dr Łukasz Prysiński.

Program studiów Executive MBA obejmuje strategiczne obszary kierowania instytucjami działającymi w sferze usług, handlu i produkcji. Nakierowany jest na zarządzanie z użyciem nowoczesnych technologii oraz rozwiązań prawnych i organizacyjnych.

- Uczestnicy programu biorą udział w zajęciach, w których ich wiedza weryfikowana jest podczas wykonywania studiów przypadków, a umiejętności utrwalane w trakcie realizowania zleconych zadań - podkreśla Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN, Sekretarz Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości Pan Mirosław Olszewski.

- Nasze studia opierają się na kilku modułach tematycznych zahaczając swoją treścią o tematy takie jak nowoczesne źródła finansowania biznesu, bezpieczeństwo i ochrona danych, cyfryzacja i sztuczna inteligencja w zarządzaniu danymi i wielu innych – mówił Dziekan Społecznej Akademii w Łodzi dr hab. Grzegorz Ignatowski, prof. SAN

Absolwenci uzyskali dyplomy w języku polskim i angielskim. Tym samym zdobyli uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych i zarządach spółek Skarbu Państwa, a także mają możliwość operacyjnego, skoordynowanego i łącznego kierowania jednostkami publicznymi wszystkich szczebli.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Osoby zainteresowane studiami na programach MBA zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą! Studia MBA

Zapraszamy na obszerną fotorelację!

Oferta Społecznej Akademii Nauk

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunku Zarządzanie w bogatym zakresie profili oraz specjalności. W ramach specjalności proponowane są studia w zakresie Rachunkowości i Finansów w Zarządzaniu, Marketingu i Zarządzania logistycznego oraz Zarządzania Organizacjami. Proponujemy również wybór profili, które oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych zapewniają certyfikat specjalisty w zakresie Finansów i Rachunkowości, Logistyki w zarządzaniu, Zarządzania bezpieczeństwem narodowym oraz Informatyki w zarządzaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!